0

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати – радуйте по-справжньому

Досить промахів з подарунками, бюджет не гумовий!

Друзі, у вас є десятки приводів порадувати близьких, а у нас – сотні крутих подарунків. Таких, які не будуть припадати пилом у шафі і сподобаються аж до «мурашок по шкірі».

Книга? Вже було. Плюшевий ведмедик? Начальник не зрозумів. Праска? Дружина не пробачила. Даруйте те, що гріє душу, заряджає емоціями і завжди-завжди стане в нагоді – смачний і корисний чай.

В інтернет-магазині Tae Tea 200+ кращих сортів (пуери, улуни, червоні, білі, жовті) і приголомшлива колекція посуду прямо з Китаю. Скажемо чесно, від різноманітності чаїв у нас самих паморочиться голова. Який вибрати, щоб заобнімалі? Кращий помічник в цій справі – подарунковий сертифікат.

Купити подарунковий сертифікат і полюбити свята

Знаємо, багато хто ненавидить свята за всю цю метушню з подарунками. Вирішіть проблему в один клік. Замовляйте сертифікат, і ми надішлемо його в будь-яке місто України. Навіть якщо не встигли заздалегідь, телефонуйте, вже завтра конверт буде у вас.

Варіанти подарункових сертифікатів:

  • 500 грн (початківець-чаєман буде у захваті
  • 1000 грн (можна влаштувати мегадегустацію)
  • 2000 грн (здивуєте навіть досвідчених любителів чаю)
  • 3000 грн (для найдорожчих людей)
  • Замість чергової непотрібної речі – стильна подарункова карта на смачний чай. Круто же!

Завдяки вам хтось вперше спробує китайський пуер, дізнається, який смак у Да Хун Пао, розслабиться ввечері з піалою ароматного молочного улуну або заварить нереально підбадьорливий Лапсанг Сушонг. Вже відчуваєте себе чарівником, виконуючим бажання?

Як використовувати подарунковий сертифікат

По суті, це віртуальні гроші, які людина витратить на покупки в магазині Tae Tea.

  • Сертифікат діє до 1 січня 2020 року.
  • Приїжджати до Києва необов'язково. На кожному сертифікаті є унікальний номер. Його потрібно вказати при оформленні замовлення на сайті taetea.com.ua, система автоматично нарахує подарункову знижку і ми відправимо посилку.
  • Якщо сума товарів виявиться вище номіналу сертифіката, різницю можна доплатити.
  • День народження, Новий рік, корпоративні свята і романтичні річниці – хороший чай завжди порадує. Вам скажуть щире «вау!» І світ стане трішки добрішим.
Вгору